Przewodniczący wydziałów

Karolina Maternia
Karolina Maternia
Przewodnicząca wydziału Biologiczno-Roliniczego
karolina.maternia@urz.pl
Dawid Brudek
Dawid Brudek
Przewodniczący Samorządu Wydziału Ekonomii
dawid.brudek@urz.pl
Sebastian Rzeszutek
Sebastian Rzeszutek
Przewodniczący Samorządu Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego
sebastian.rzeszutek@urz.pl
Małgorzata Soroń
Małgorzata Soroń
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Medycznego
malgorzata.soron@urz.pl
Klaudia Majdosz
Klaudia Majdosz
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Muzykii
klaudia.majdosz@urz.pl
Marta Mazurak
Marta Mazurak
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Sztuki
marta.mazurak@urz.pl
Roberta Kantor
Roberta Kantor
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Filologi
roberta.kantor@urz.pl
Paulina Nguyen
Paulina Nguyen
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Pedagogicznego
paulina.nguyen@urz.pl
Izabela Kułak
Izabela Kułak
Przewodniczą Samorządu Wydziału Prawa i Administracji
izabela.kulak@urz.pl
Karol Piękoś
Karol Piękoś
Przewodniczący Samorządu Wydziału Socjologiczno-Historycznego
karol.piekos@urz.pl
Dominika Przywara
Dominika Przywara
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Wychowania Fizycznego
dominika.przywara@urz.pl
Gabriela Betlej
Gabriela Betlej
Przewodnicząca Samorządu Wydziału Pozawydziałowy Zamiejscowy Instytut Biotechnologii Stosowanej i Nauk Podstawowych
gabriela.betlej@urz.pl