Przewodniczący wydziałów

Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego

Gabriela Betlej

Wydział Biologiczno-Rolniczy: Mariola Krempa
mariola.krempa@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Biotechnologii: Karolina Szymura
karolina.szymura@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Ekonomii: Mateusz Śliwa
mateusz.sliwa@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Filologiczny: Kinga Kruczek
kinga.kruczek@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy: Sebastian Rzeszutek
sebastian.rzeszutek@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Medyczny: Paulina Szymborn
paulina.szymborn@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Muzyki: Joanna Korneńko
joanna.petryszyn@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Pedagogiczny: Marcelina Misiewicz
marcelina.misiewicz@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Prawa i Administracji: Izabela Kułak
izaleba.kulak@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Socjologiczno-Historyczny:
samorzad@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Sztuki: Mikołaj Garlak
mikolaj.garlak@urz.pl


Gabriela Betlej

Wydział Wychowania Fizycznego: Natalia Nowosielska
natalia.nowosielska@urz.pl