Uniwersytecki Tydzień Zdrowia i Sportu

 Samorząd Studentów Wydziału Medycznego oraz Wychowania Fizycznego przy współpracy IFMSA Poland Oddział Rzeszów zaprasza wszystkich do sprawdzenia swojej kondycji i zdrowia! 😉
Podczas Uniwersyteckiego Tygodnia Zdrowia i Sportu będziesz mógł wziąć udział w wielu badaniach diagnostycznych oraz rozgrywkach sportowych!

W tym roku rozpoczniemy 21 kwietnia  konferencją Świadome jedzenie – mądre pokolenie!
Następnie od soboty do wtorku będzie można wziąć udział w kursie YES+! który jest wyjątkowym programem dla osób, które chcą podkręcić swoją energię i działać jeszcze dynamiczniej, jednocześnie zachowując spokój i klarowność podejmowanych decyzji!
W poniedziałek podczas dnia diagostyki każdy uczestnik będzie mogł skorzystać z badań profilaktycznych (m.in. samobadanie piersi z certyfikatem, pomiar glukozy, ekg, porady kosmetologa, fizjoterapeuty, ortoptystki i badania wzroku, pomiary miednicy, analiza składu masy ciała, profesjonalne porady dietetyczne, badanie czasu reakcji, test gibkości) oraz wziąć udział w wydarzeniach: Zdrowie pod mikroskopem oraz serce masz tylko jedno!
Podczas kolejnych dni zapraszamy Was do wzięcia udziału w rozgrywkach sportowych w piłce nożnej, siatkowej, Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc, armwrestlingu, spływ kajakowy oraz warsztaty z żywienia w sporcie!

Serdecznie zapraszamy!