Skip to content

KultURalia

Dowiedz się więcej o najlepszej imprezie studenckiej na Podkarpaciu – XII Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2024!

Rzeszowskie KultURalia Studenckie to festiwal organizowany przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jego głównym przesłaniem jest integracja społeczności akademickiej Rzeszowa w czasie wspólnej zabawy. Wydarzenie odbywa się co roku w okresie wiosennym. Składa się ono z hucznego Wielkiego Finału, który w tym roku przypada na dni 7-8 czerwca. W jego skład wchodzi także szereg Wydarzeń Towarzyszących, poprzedzających finał imprezy.

Tegoroczna edycja składa się z 8 wydarzeń towarzyszących:

W tym roku wydarzenie organizowane jest we współpracy z Samorządem Studenckim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Dzięki połączeniu sił kolejny rok z rzędu, wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięć całej społeczności akademickiej obu Uczelni!

XII Rzeszowskie KultURalia Studenckie 2024 to przede wszystkim święto studentów. Z tego powodu line up tegorocznych KultURaliów został w pełni dopasowany pod to, czego studenci aktualnie słuchają. Zapewne nikogo nie zdziwi dominacja polskiego rapu, czyli najczęściej słuchanego gatunku muzycznego przez społeczność studencką. W czasie KultURaliów gatunek ten będą reprezentować tacy artyści, jak: BAMBI, KUKON, WAC TOJA, ZEAMSONE, SARIUS. Nie zabraknie również reprezentacji innych gatunków muzycznych! Na KultURaliach zagrają również: VITO BAMBINO, HAPPYSAD, POPARZENI KAWĄ TRZY, CYRKO. Ponadto na KultURaliowej scenie zaprezentują się supporty.

KultURalia 2024 to wydarzenie biletowane. Na wydarzenie obowiązuje ograniczona pula biletów. Ponadto informujemy, że cena biletów jest stała – bez względu na to czy kupisz bilet przed wydarzeniem, czy w jego trakcie, cena biletów się nie zmienia! Bilety zostały podzielone na kategorie ULGOWE i NORMALNE.

Komu przysługuje bilet ulgowy?
Ulga przysługuje: studentom i doktorantom wszystkich uczelni, uczniom, a także pracownikom Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz WSIiZ. Ulgi przysługują wyłącznie za okazaniem odpowiednio legitymacji studenckiej, doktoranckiej, uczniowskiej i pracowniczej.
Informacja dla osób poniżej 18. roku życia:
Osoby od 16. do 18. roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie, za zgodą przedstawiciela ustawowego wyrażoną na piśmie. Wzór zgody stanowi załącznik nr 3 do Regulaminu Głównego XII Podkarpackiego Festiwalu KultURalia 2024. Osoby poniżej 16. roku życia nie mogą uczestniczyć w Imprezie, chyba że wchodzą na Teren Imprezy ze swoim przedstawicielem ustawowym lub opiekunem prawnym i znajdują się pod jego stałą opieką w czasie trwania Imprezy.

Co znaczy bilet jednowejściowy?
Bilet jednowejściowy – Jest to bilet wstępu upoważniający uczestnika do jednorazowego wejścia na Teren Imprezy. Po wyjściu z Terenu Imprezy i w razie chęci powrotu na niego, wymagany będzie ponowny zakup biletu.
Co znaczy karnet dwudniowy?
Karnet dwudniowy – Karnet stanowi bilet wstępu na wszystkie wydarzenia Imprezy. Uczestnik, który dokonał zakupu karnetu otrzyma stosowną opaską stanowiącą identyfikację jego uprawnień oraz upoważniającą go każdorazowo do wchodzenia na Teren Imprezy. Uczestnik może otrzymać tylko jedną opaskę na czas trwania całej Imprezy.

KUP BILET TUTAJ!

Teren KultURaliów to miejsce nie tylko, gdzie odbywa się szereg świetnych koncertów. To również miejsce, gdzie znajduje się druga scena z muzyką klubową, a także odnajdziecie wiele ciekawych stref z atrakcjami. Na Miasteczku Akademickim przy ul. Cichej stanie m.in. Wesołe Miasteczko, duża ilość food trucków, strefa z lanym piwkiem od naszego Sponsora Głównego – Browaru Perła, a także wiele dodatkowych stref i atrakcji od Partnerów wydarzenia.

Na koniec serdecznie zachęcamy do śledzenia KultURaliów w social mediach! To właśnie tutaj pojawiają się wszelkie najświeższe informacje dotyczące wydarzenia!

WYDARZENIE FACEBOOK

FACEBOOK KULTURALIA

INSTAGRAM KULTURALIA

TIKTOK KULTURALIA


Zobacz, jak wyglądały KultURalia 2023!

Regulamin Główny Miasteczko Kulturalia 2024

Regulamin Obiektu Miasteczko Kulturalia 2024

REGULAMIN AKREDYTACJI

Patroni Honorowi:

Sponsor Strategiczny:

Partner strategiczny

 

MAPA WYDARZENIA:

 

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na mail: samorzad@urz.pl.